Referencie

„Na pani Veroniku mi dala kontakt manželka. Mimoriadne hektické obdobie v práci ma ako primára tak zamestnávalo a vyčerpávalo, že tým začala trpieť aj moja rodina. Ako sa neskôr ukázalo, vizitka pani Veroniky bol varovný zdvihnutý prst mojej ženy. Z prvého stretnutia som odchádzal s rozpoluplnými pocitmi. Čakal som rady, ako sa lepšie vysporiadať s procesmi na oddelení, rozpočtom, nedostatkom personálu a mať čas na rodinu. Nič také sa nestalo. Napadli mi ale veci, na ktoré som pred tým nepomyslel, bol to zvláštny pocit. S pani Veronikou sme sa stretávali pár mesiacov pomerne intenzívne a jediné, čo k tomu môžem povedať je – predtým som chcel riešiť všetko a všetkých, teraz som už len vyriešený. Škoda len, že nie pred 30-timi rokmi. Pani Veronika je prijemna a rozhľadená profesionálka so zmyslom pre humor. Ďakujem, že mám na Vás telefón a nebojím sa ho použiť! 🙂 „

I.

primár oddelenia

Keď ma Veronika oslovila kvôli referencii, okamžite som súhlasila. Dlho som však rozmýšľala, čo napísať. Sformulovať, že ja som stále ja, prežívam rovnaké problémy a stretávam tých istých ľudí, len mám rovnováhu, rozum a oveľa menej strachu, znie na dospelú osobu detinsky. Je to ale pravda. A tiež je pravda, že keď Veronika príde k nám do firmy, na rozpočte sa dohodneme za 4 hodiny, nie za 2 mesiace. Koučing s Veronikou nastavuje zrkadlo a ja sa do neho nebojím pozerať. Preto som jej klientkou. A naša firma tiež.

Z.

stála klientka

Dôvodom, prečo spolupracujem s Veronikou je jej schopnosť ladne prechádzať medzi koučingom a mentoringom, a zároveň jej schopnosť podať kvalitné informácie ľudskou rečou. Jej nevinne znejúce otázky ma nútia zamýšľať sa ešte dlho po ukončení našich stretnutí.

P.

športový manažér a profesionálny kouč

Náš školiaci deň pre vrcholový manažment pozostával zo 4 workshopov. Kolegovia ocenili výber tém a ich spracovanie, pochopenie širších súvislostí, interakciu a diskusiu počas celého dňa. Špeciálne vyzdvihli Váš prístup a odbornosť, informačnú hodnotu jednotlivých workshopov ako aj prípravu materiálov. Všetci sme boli spokojní a čo viac, veľmi nás to s Vami bavilo. Dúfam, že sa skoro stretneme pri iných, zaujímavých témach.

M.

HR Director